Shock!

április 17.
csütörtök
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Kicsit komplexebb ez a lemez az eddigi albumainknál”

Május 20-án jelenik meg a svéd death/doomster In Mourning új albuma. A lemez az Afterglow címet viseli, és már három dalt is meg lehet róla hallgatni.

0327inmourning

Onnan indul az Afterglow című új In Mourning-lemez sztorija, ahol a legutóbbi The Weight Of Oceansé befejeződött: a konceptalbum borítóját Kristian Wåhlin (Bathory, Tiamat, Amorphis, Dark Tranquillity) készítette, a kiadó pedig az Agonia Records lesz. „Kicsit komplexebb ez a lemez az eddigi albumainknál, és némileg másképp is szól azoknál: valamennyire élőbb a megszólalása, és nem olyan stúdióban javítgatott, mint a korábbi anyagaink", mondja a banda. „A zene alapja ugyanakkor most is ugyanaz, amit mindig csináltunk, akárcsak a kulcselemek, de vannak újdonságok, kisebb csavarok is."

inmourning_cA lemezre az alábbi dalok kerülnek fel:

01. Fire And Ocean
02. The Grinning Mist
03. Ashen Crown
04. Below Rise To The Above
05. The Lighthouse Keeper
06. The Call To Orion
07. Afterglow

A zenekarban új dobos játszik a Katatoniából ismert Daniel Liljekvist személyében, a tagság őt leszámítva változatlan: Tobias Netzell gitáros/énekes, Pierre Stam basszer, Björn Pettersson gitáros és Tim Nedergård gitáros alkotja a bandát.

A Below Rise To The Above szöveges videóját már megnézhetted nálunk pár hete, alább most megtekinthető a The Call To Orion és a Fire And Ocean is.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.