Shock!

június 10.
kedd
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Crowbar: Past And Present

Kiadóváltáskor szokásos válogatásalbum a Past And Present, nahát, micsoda "meglepetés"! 7 nóta + 5 koncertfelvétel (az előbb említett kettőn kívül a High Rate Extinction, az I Have Failed és a Self Inflicted szerepel a korongon). Legalább így le lehet szűrni, hogy milyen lehet a "tonnabébik" koncertje.

megjelenés:
1999
kiadó:
System Shock / MusiCDome
pontszám:
- /10

Szerinted hány pont?
( 2 Szavazat )

A stúdiólemezekről szemezgetett nóták pedig nagyjából megfelelő képet nyújtanak, hogy a mázsás riffek mellett a kőszikla súlyként ránk omló hangulatgörgetegben is verhetetlenek ők négyen. És hiszitek, nem hiszitek, de fogós énekdallamokban sem szorul importra a csapat.

Ha nincs kedvetek beszerezni külön-külön a Crowbar lemezeket, itt a kiváló alkalom, hogy átfogó képet kapjatok a zenepaletta nem csak kilogrammban legsúlyosabb bandájáról.

 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Thaurorod - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.