Akárcsak az előző felvonással, ismét az amerikai listák második helyén kezdett a Five Finger Death Punch a The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell Vol. 2 lemezzel. Az anyagból ugyanakkor nem drasztikusan, de azért lényegesen kevesebb fogyott az első héten az Egyesült Államokban, mint az első részből.
77 ezer példányban kelt el az Egyesült Államokban a Five Finger Death Punch új nagylemeze, a The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell Volume 2, és ezzel a banda az eladási listák második helyéig verekedte magát, méghozzá idén már másodszor, hiszen az első rész a nyáron ugyanilyen magasra jutott a Billboard Top 200 rangsorában. Azt ugyanakkor érdemes hozzátenni, hogy az előző album a mostaninál azért egy fokkal nagyobb, 113 ezres eladással nyitott odaát. A magyar származású Zoltan Bathory vezette banda első három albuma aranylemez lett az Egyesült Államokban, amivel az utóbbi évek legkomolyabb sikersorozatát mondhatják magukénak a metal műfajban.
Az eheti Billboardon a svéd Ghost új, feldolgozásokat rejtő EP-je, az If You Have Ghost is helyet kapott, ez ötezres eladással kezdett a 87. helyen. A banda aktuális nagylemeze, az Infestissumam körülbelül 40 ezer példányban talált gazdára az Egyesült Államokban áprilisi megjelenése óta.
Hozzászólások
Ezek évszázados szinten meghonosodott kivételes esetek, ráadásul nem is felvett művésznevek alapján.
Azért nem írjuk Báthory Zoltánnak, mert nem ez az eredeti neve, ez egy felvett művésznév, és ő Zoltan Bathorynak írja. Ha Báthory Zoltán lenne az igazi neve, akkor természetesen mi is ezt írnánk. Gábor Zsazsa éppen emiatt rossz példa - a Báthory Zoltán kábé olyan lenne, mintha Tommy Ramone-t írásban Römón Tomiként emlegetnénk, csak azért, mert ő is magyar származású (ráadásul ő is Magyarországon született, mint Zoli).
Tudjuk egyébként Zoli igazi nevét, de mivel ez sehol nem szerepel hivatalosan, biztosan nem én leszek az első, aki ezt egy hírben/cikkben nyilvánosságra hozom. (Ha amúgy beírod a valódi nevét a Google-ba, kiadja a szintén helytelenül Báthory Zoltánként felrakott wikis szócikket - amiben viszont már megint nem szerepel a valódi vezetékneve.)
ez fájt... úristen :)
De hát ha ez a neve!
Andreas Kissert sem Csókos Bandinak hívja senki itthon.
teljesen igazad van.